Friday, Mar 27

Canceled: Format: London Elektricity at Studio 27.03

Tänase seisuga on ürituste kalender jõus vabatahtlikkuse printsiibi alusel ehk üritusest osavõtmine jääb iga kliendi vaba voli alusel otsustada pidades silmas võimalikke ohumomente.


Viimase seisuga on teada, et tegevuse poolt on otsustanud ka teised suuremad ööklubid, Telliskivi loomelinnak ja restoranid vanalinnas.


Klubi garanteerib maksimaalsed vastumeetmed sh ekstra vedelseepide olemasolu, täienenud koristusgraafiku, desinfitseerijad sh horisontaalpindade desinfitseerimine ja kätepesu juhiste olemasolu. Olukorda hinnatakse pidevalt ja täiendava info korral teavitame koheselt.


Igal juhul pidage meeles pesta käsi sageli seebi ja veega vähemalt 20 sekundit ja/või kasutada alkoholipõhist kätepuhastusvahendit. Vältige silmade, nina ja suu puudutamist ning stay safe!


- - -


Format jätkab juba traditsiooniks saanud iga-aastase elektri surakaga ja lennutab kohale Hospital Records’i bossi, London Elektricity (UK). Küsid et miks jälle? Sest härral on uus kauamängiv album väljas ja me teame et teile meeldib see. Vanadest hittidest rääkimatagi. Ja kas te viimaseid kordi mäletate kui ta meil külas käis? Uiiii … me parem ei hakka teid, kes kohal polnud, närvi ajama ja anname pigem uue võimaluse.

Alumise korrusel saab ikka räpsi, hopsi ja tümmi sest dj puldi võtavad üle naaberriigi ilusamad pojat Ville Vice, Pakyo ja TBOY!Tags
#RnB #DnB #Format #Rii #Tboy #London Elektricity #Sound In Noise #Ville Vice #Pakyo
🔼 Upstairs

⬆️ LONDON ELEKTRICITY (Hospital Records / UK)
www.londonelektricity.com
www.hospitalrecords.com

⬆️ SOUND IN NOISE (RAM Records / EE)
www.soundinnoise.com
www.ramrecords.com/artist/sou…

⬆️ RII

🔽 Downstairs

⬇️ VILLE VICE (FIN)
www.facebook.com/ville.vice

⬇️ PAKYO (FIN)
www.facebook.com/iampakyo

⬇️ TBOY

Doors open
23:00

Agelimit
20

Ticket
FB going before 01.00 5€ / else 10€