Saturday, Sep 4

Blow: Ante Perry at Studio 04.09

Here we #Blow again!Ante Perry on Rumeenia juurtega, Dortmundi elektroonilises sekenes üles kasvanud DJ ja produtsent. Fanaatik - ta saabub oma esinemistele vara, et kuulata temale eelnevaid DJ-sid ja lahkub viimaste seas.Ta austab vanakooli. Muusikavalikus on sügavast ja tumedast kuni kõrgeimate tippudeni. Hoiab kindlalt kinni juurtest jäädes avatuks tuleviku osas.Tema esinemised on alati erisugused, kuid tulemus on lõpuks sama - tantsuplats on tagurpidi.Seekord saavad temaga ülemise korruse plaadimängijaid jagada Nix & Jonny.Alumist korrust ohjavad Philgood ja Möls.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
DOOR POLICY & DRESS CODE
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Meil on uksel autokraatia ja klubis sees demokraatia!
Palume austada turvameeste otsust, kui nad ei luba Sind antud õhtul klubisse. Võimalik, et mõistad järgmisel hommikul ka ise, et nii oli kõigile parem.
Riideid valides arvesta, et igal esemel on oma aeg ja koht. Jäägu spordiriided trennikotti ning klubisse tulles vali midagi, mis läheb kokku sõnapaariga smart casual.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
COVID POLICY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ajad on keerulised, aga pidu saa jääda pidamata.Selleks, et kõigil oleks hea ja turvaline Studios argimured unustada ning natuke meeli turgutada palume enne klubisse tulekut välja otsida oma kehtiv COVID-19 digitõendi. Vastavalt Vabariigi Valitsuse uuele korraldusele alustame ka meie alates tänasest oma klubikülastajate nakkusohutuse kontrollimist.
Me soovime, et klubisse sisenemine mööduks viperusteta ning seepärast palume uksel turvamehele näidata ühte järgnevatest tervishoiutöötaja poolt välja antud tõenditest:


👉

COVID-19 immuniseerimise tõend


👉

COVID-19 läbipõdemistõend


👉

COVID-19 negatiivse testi tõendPõhijärjekorrast eraldi ja hajutatult saavad ilma tõendita kliendid teste teha (5€ / test) VIP ukse ees, kus Confido töötaja juhendab neid vastavalt, tagades sealjuures kõik covid kiirtestimisel olulised ohutusnõuded. Kiirtest tagab ühekordse sissepääsu õiguse selleks õhtuks klubisse Studio ja kaotab väljumisel kehtivuse - tõendit ei väljastata.
Jäägem terveks ning kohtume Studios!Tags
#nightlife #blow #nix&jonny #nightlife in tallinn #dance music #ante perry
🔼 Upstairs

✖️ ANTE PERRY [DE]
facebook.com/anteperry
soundcloud.com/anteperry
✖️Nix & Jonny

🔽 Downstairs

✖️ Philgood
✖️ Möls

Doors open
22:00

Agelimit
20

Ticket
FB going before 01.00 5€ / else 10€