Friday, Oct 1

Blow at Studio 01.10

Here we #Blow again!


Reedel jätkame meelelahutamisega ja oleme muusikat valima kutsunud oma ala spetsialistid. Ülemisel korrusel alati särav Rii koos Raigo Smithiga.


Alumisel korruse duo seekord Jaan Jaago koos Lillega ja sealt hakkab kulda tulema.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
DOOR POLICY & DRESS CODE
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Meil on uksel autokraatia ja klubis sees demokraatia!
Palume austada turvameeste otsust, kui nad ei luba Sind antud õhtul klubisse. Võimalik, et mõistad järgmisel hommikul ka ise, et nii oli kõigile parem.
Riideid valides arvesta, et igal esemel on oma aeg ja koht. Jäägu spordiriided trennikotti ning klubisse tulles vali midagi, mis läheb kokku sõnapaariga smart casual.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
COVID POLICY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ajad on keerulised, aga pidu saa jääda pidamata.


Selleks, et kõigil oleks hea ja turvaline Studios argimured unustada ning natuke meeli turgutada palume enne klubisse tulekut välja otsida oma kehtiv COVID-19 digitõendi. 


Vastavalt Vabariigi Valitsuse uuele korraldusele alustame ka meie alates tänasest oma klubikülastajate nakkusohutuse kontrollimist. 
Me soovime, et klubisse sisenemine mööduks viperusteta ning seepärast palume uksel turvamehele näidata ühte järgnevatest tervishoiutöötaja poolt välja antud tõenditest:


👉 COVID-19 immuniseerimise tõend
👉 COVID-19 läbipõdemistõend
👉 COVID-19 negatiivse testi tõend


Põhijärjekorrast eraldi ja hajutatult saavad ilma tõendita kliendid teste teha (5€ / test) peaukse kõrval, tagades sealjuures kõik covid kiirtestimisel olulised ohutusnõuded. Kiirtest tagab ühekordse sissepääsu õiguse selleks õhtuks klubisse Studio ja kaotab väljumisel kehtivuse - tõendit ei väljastata.
Jäägem terveks ning kohtume Studios!Tags
#raigo smith #Jaan Jaago #blow #rii #lill
🔼 Upstairs

✖️ Rii
✖️Raigo Smith

🔽 Downstairs

✖️ Jaan Jaago
✖️ Lill

Doors open
22:00

Agelimit
20

Ticket
FB going before 01.00 5€ / else 10€