Saturday, Nov 23

Bombossa 5th Birthday at Studio 23.11

Seekord tähistab Bombossa klubis Studio oma 5ndat sünnipäeva koos kahe külalisega Berliinist, kes resideeruvad kuulsa Saksamaa plaadifirma Get Physical all.

Forver Jung on saksa label-i Get Physical omanik ning asutaja lisaks 1/2 kuulsast house-i duost M.A.N.D.Y. Nende üks suurimaid hitte oli lugu nimega "Body Language"

Kuula siit: https://www.youtube.com/watch?v=CsxJzW-0mAg

Tema eelnevate esinemiste seast võib leida mänge äsja möödunud Burning Manilt, kus Forever Jung astus üles lausa 6 korral lisaks, maailma üheks parimaks underground peopaigaks peetud Watergate

Yulia Niko on house-i scene uus tõusev täht, kes on lühikese ajaga teinud suure tähelennu ja palju häid reliise selliste labelite alt nagu Crosstown Rebels, Hot Creations, Get Physical jpt... Tema muusikat mängivad väga suured staarid nagu Jamie Jones, Damian Lazarus, Marco Carola...

Tema esinemisegraafik on väga tihe ning tema eelnevate esinemiste seas on kirjas sellised klubid nagu Void Mykonos, Watergate Berlin, Warung Tulum, Lio Ibiza jne...

Kuula Yulia Niko värsket remixi Eelke Kleijni loost "Lost Souls"
https://soundcloud.com/eelke-kleijn/eelke-kleijn-feat-ost-lost


Bombossa on üritus, mis koondab kokku Ibiza atmosfääri ning praeguse hetke ja aegumatu house ja deep house muusika. Iga järgneva kuu kolmandal laupäeval muutub klubi Studio produktsioon ning atmosfäär ja sul on võimalus saada osa tõelisest Ibiza peomekast.

Ürituste eestvedajatakse on Bombossa Brothers, kes on tuntust kogunud mängides Eestis kõikidel tähtsaimatel elektroonilistel muusika üritustel, lisaks tuuritades erinevates maailma paikades nagu: Ibiza, Dubai, London, Itaalia, Armeenia, Belgia, Soome, Läti jpt.

Viimased aastad on olnud seni vendade jaoks ühed edukaimad ning nad on mänginud sellistes klubides ja sarjadel nagu: Amnesia Ibiza, Sankeys Ibiza, Pacha Ibiza, Eden Ibiza, Nikki Beach Ibiza, Zero Gravity Dubai, We Are Festival London, Ministry Of Sound London, Moonday Festival Belgia, Waterland at Serena Helsinki, Point Break Capital Helsinki, Club Circus Helsinki, Weekend Festival Finland, Weekend Festival Estonia jpt.

Bombossa Brothers on jaganud lava selliste legendidega nagu:
Camelphat, Mark Knight, Eats Everything, Gorgon City, Tube & Berger, Detroit Swindle, Ten Walls, Umek, Sidney Charles, Felix Da Housecat, Dennis Cruz jpt.

Kuula Bombossa raadiosaadet:
https://soundcloud.com/bombossa-brothers

Jälgi üritust instagramis #bombossa #bombossabrothers
https://www.instagram.com/bombossa/Tags
#RnB #Bad J #Bombossa Brothers #Element #House music #Forever Jung #Yulia Niko
🔼 Upstairs

FOREVER JUNG (Get Physical, Berlin)
https://www.facebook.com/live…

YULIA NIKO (Get Physical, Berlin)
https://www.facebook.com/yuli…
https://soundcloud.com/yulian…

BOMBOSSA BROTHERS (Bombossa / Katel / Art.Me)
https://www.facebook.com/bomb…
https://soundcloud.com/bombos…
https://instagram.com/bomboss…
http://www.bombossabrothers.c…

🔽 Downstairs

BAD J
ELEMENT

Doors open
23:00

Agelimit
18

Ticket
FB going before 00.00 5€ / else 10€