Saturday, Apr 13

Bombossa at Studio 13.04

Bombossa on üritus, mis koondab kokku Ibiza atmosfääri ning praeguse hetke ja aegumatu house ja deep house muusika. Iga järgneva kuu kolmandal laupäeval muutub klubi Studio produktsioon ning atmosfäär ja sul on võimalus saada osa tõelisest Ibiza peomekast.


Ürituste eestvedajatakse on Bombossa Brothers, kes on tuntust kogunud mängides Eestis kõikidel tähtsaimatel elektroonilistel muusika üritustel, lisaks tuuritades erinevates maailma paikades nagu: Ibiza, Dubai, London, Itaalia, Armeenia, Belgia, Soome, Läti jpt.


Vennad on lisaks Eesti suurima house muusika sarja Katel ühed eestvedajad ning toovad aasta jooksul Eestlaste enim armastatuid house artiste üle kogu maailma.


Viimased aastad on olnud seni vendade jaoks ühed edukaimad ning nad on mänginud sellistes klubides ja sarjadel nagu: Amnesia Ibiza, Sankeys Ibiza, Pacha Ibiza, Eden Ibiza, Nikki Beach Ibiza, Zero Gravity Dubai, We Are Festival London, Ministry Of Sound London, Moonday Festival Belgia, Waterland at Serena Helsinki, Point Break Capital Helsinki, Club Circus Helsinki, Weekend Festival Finland, Weekend Festival Estonia jpt.


Bombossa Brothers on jaganud lava selliste legendidega nagu:
Camelphat, Mark Knight, Eats Everything, Gorgon City, Tube & Berger, Detroit Swindle, Ten Walls, Umek, Sidney Charles, Felix Da Housecat, Dennis Cruz jpt.Tags
#Tallinn #Ibiza #Nightlife #Artur F #Marek F #Bombossa #Quest #Ruff #bombossa brothers
🔼 Upstairs

BOMBOSSA BROTHERS (Katel / Elrow Music / Fuse Records)

EFO

🔽 Downstairs

RUFF
PM2THEAM

Doors open
00:00

Agelimit
18

Ticket
FB going before 01.00 7€ / else 10€