Friday, Jul 19

Bombossa at Studio 19.07

Bombossa on üritus, mis koondab kokku Ibiza atmosfääri ning praeguse hetke ja aegumatu house ja deep house muusika. Iga järgneva kuu kolmandal laupäeval muutub klubi Studio produktsioon ning atmosfäär ja sul on võimalus saada osa tõelisest Ibiza peomekast.

Ürituste eestvedajatakse on Bombossa Brothers, kes on tuntust kogunud mängides Eestis kõikidel tähtsaimatel elektroonilistel muusika üritustel, lisaks tuuritades erinevates maailma paikades nagu: Ibiza, Dubai, London, Itaalia, Armeenia, Belgia, Soome, Läti jpt.

Viimased aastad on olnud seni vendade jaoks ühed edukaimad ning nad on mänginud sellistes klubides ja sarjadel nagu: Amnesia Ibiza, Sankeys Ibiza, Pacha Ibiza, Eden Ibiza, Nikki Beach Ibiza, Zero Gravity Dubai, We Are Festival London, Ministry Of Sound London, Moonday Festival Belgia, Waterland at Serena Helsinki, Point Break Capital Helsinki, Club Circus Helsinki, Weekend Festival Finland, Weekend Festival Estonia jpt.

Bombossa Brothers on jaganud lava selliste legendidega nagu:
Camelphat, Mark Knight, Eats Everything, Gorgon City, Tube & Berger, Detroit Swindle, Ten Walls, Umek, Sidney Charles, Felix Da Housecat, Dennis Cruz jpt.

Kuula Bombossa raadiosaadet:
https://soundcloud.com/bombossa-brothers

Jälgi üritust instagramis #bombossa #bombossabrothers
https://www.instagram.com/bombossa/

Seekordne Bombossa on Tallinn Cocktail Weeki ametlik öise vööndi partner!Tags
#Bad J #Bombossa Brothers #Nightlife #Muudu #R&B #House music
🔼 Upstairs

BOMBOSSA BROTHERS (Katel / Elrow Music / Fuse Records)
https://www.facebook.com/bomb…
https://soundcloud.com/bombos…
https://instagram.com/bomboss…
http://www.bombossabrothers.c…

🔽 Downstairs

BAD J
MUUDU

Doors open
00:00

Agelimit
20

Ticket
FB going before 01.00 5€ / else 10€