Saturday, Nov 17

Bombossa x Myth at Studio 17.11

Seekordselt üritusel ühendava oma jõud Bombossa ning viimase aja üks tõusvamaid house sarju MYTH. Vaid sel ööl on esmakordselt Studio rahval võimalik nautida house ja techno erinevaid variatsioone läbi kahe korruse. Esimese korruse eest kannavad hoolt MYTHI-i sarja residendid ning üleval Bombossa residendid Bombossa Brothers (all night long).

Bombossa on üritus, mis koondab kokku Ibiza atmosfääri ning praeguse hetke ja aegumatu house ja deep house muusika. Iga järgneva kuu kolmandal laupäeval muutub klubi Studio produktsioon ning atmosfäär ja sul on võimalus saada osa tõelisest Ibiza peomekast. 

Ürituste eestvedajatakse on Bombossa Brothers, kes on tuntust kogunud mängides Eestis kõikidel tähtsaimatel elektroonilistel muusika üritustel, lisaks tuuritades erinevates maailma paikades nagu: Ibiza, Dubai, London, Itaalia, Armeenia, Belgia, Soome, Läti jpt. 

Viimased aastad on olnud seni vendade jaoks ühed edukaimad ning nad on mänginud sellistes klubides ja sarjadel nagu: Amnesia Ibiza, Sankeys Ibiza, Pacha Ibiza, Eden Ibiza, Nikki Beach Ibiza, Zero Gravity Dubai, We Are Festival London, Ministry Of Sound London, Moonday Festival Belgia, Waterland at Serena Helsinki, Point Break Capital Helsinki, Club Circus Helsinki, Weekend Festival Finland, Weekend Festival Estonia jpt.

Bombossa Brothers on jaganud lava selliste legendidega nagu: 
Mark Knight, Eats Everything, Gorgon City, Detroit Swindle, Ten Walls, Umek, Sidney Charles, Felix Da Housecat, Dennis Cruz jpt.Tags
#Tallinn #Ibiza #Nightlife #bombossa #Artur F #Marek F #quest #frnk #bombossa brothers #Myth
🔼 Upstairs

BOMBOSSA BROTHERS
- All night long

🔽 Downstairs

MYTH RESIDENT DJ'S
https://www.facebook.com/myth…

Doors open
00:00

Agelimit
18

Ticket
FB going before 01.00 7€ / else 10€