Saturday, Feb 17

Deeper Shades of House: Lars Behrenroth

Saksamaa päritoluga Lars Behrenroth on DJ aastast 1986, raadiosaatejuht alates 1996 ja tänaseks 21-aastase produtsendikogemusega plaadifirma omanik.
Tema karjääri algus möödus mööda maailma suuremaid ööklubisid reisides. 1986. aastal alguse saanud DJ-karjääri jooksul on ta esinema jõudnud pea kõikidele maailma suurimatele lavadele.
1996. aastal sai alguse raadiosaate juhtimine, mis kulmineerus 2002. aastal Deeper Shades of House eetrisse jõudmisega. Saksamaal Jam FMist alguse saanud kahe tunnine raadiosaade on tänaseks kuulatav ligi 30-nes raadiokanalis. iTunes kuulatakse seda "Essential music podcasti" üle 8 miljoni korra kuus.
Lars Bahrenroth on 19 aasta jooksul produtseerinud paljude artistide muusikat. Koostöös Freerange Records'i, Sonar Kollektiv'i ja Compost Recordsiga on remix'i saanud paljud MJ COLE'i, Robert Owens'i, Atjazz'i ja isegi Beyoncé lood.


Järgmise loogilise sammuna asutas Lars Bahrenroth 2008. aastal Deeper Shades Recordingsi nimelise plaadifirma. Tänasel päeval on see "koduks" 56-le artistile, kelle loomingut maailmale avaldatakse.Tags
#behrenroth #Shades #Deeper #lars #House
🔼 Upstairs

Lars Behrenroth (GER)
https://www.residentadvisor.n…
https://soundcloud.com/LarsLB

Dave Storm

🔽 Downstairs

DJ Quest
MUUDU

Doors open
00:00

Agelimit
20

Ticket
FB going before 01.00 5€ / else 10€