Friday, Sep 17

FORMAT : TC (UK) at Studio 17.09

TEGELT! Järgmiseks toome Studiosse super produtsendi ja DJ kes tegi selle suve retsima bootlegi loost “Astronaut In the Ocean” (mida mängivad siiani kõik bossid DJ-d, a’la Netsky, Pendulum, Wilkinson, Andy C, jne) ning see on tema ESIMENE set peale lockdowni … osteloomulikult Eestis … lubage esitleda TC (UK)! - https://fb.watch/7UB6td7Gs8/


Seda vist teavad nüüdseks juba kõik kui palju hitte see mees on kirjutanud (“Where My Money”, “Tap Ho”, “Get Down Low”, “Rockstar”, “Do You Rock”, “Deep” jne) ja koostööd ässadega nagu Wilkinson, Sub Focus, Swindle ning remixinud Rihannat, Hardwelli, Kid Cudi, Becky Hilli jne. Lisaks puldis Sound In Noise, Alex, DJ Möls ja Rami. Wolfpack assembleeee!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
DOOR POLICY & DRESS CODE
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Meil on uksel autokraatia ja klubis sees demokraatia!
Palume austada turvameeste otsust, kui nad ei luba Sind antud õhtul klubisse. Võimalik, et mõistad järgmisel hommikul ka ise, et nii oli kõigile parem.
Riideid valides arvesta, et igal esemel on oma aeg ja koht. Jäägu spordiriided trennikotti ning klubisse tulles vali midagi, mis läheb kokku sõnapaariga smart casual.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
COVID POLICY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ajad on keerulised, aga pidu saa jääda pidamata.
Selleks, et kõigil oleks hea ja turvaline Studios argimured unustada ning natuke meeli turgutada palume enne klubisse tulekut välja otsida oma kehtiv COVID-19 digitõendi.Vastavalt Vabariigi Valitsuse uuele korraldusele alustame ka meie alates tänasest oma klubikülastajate nakkusohutuse kontrollimist.Me soovime, et klubisse sisenemine mööduks viperusteta ning seepärast palume uksel turvamehele näidata ühte järgnevatest tervishoiutöötaja poolt välja antud tõenditest:


👉

COVID-19 immuniseerimise tõend


👉

COVID-19 läbipõdemistõend


👉

COVID-19 negatiivse testi tõend
Põhijärjekorrast eraldi ja hajutatult saavad ilma tõendita kliendid teste teha (5€ / test) VIP ukse ees, kus Confido töötaja juhendab neid vastavalt, tagades sealjuures kõik covid kiirtestimisel olulised ohutusnõuded. Kiirtest tagab ühekordse sissepääsu õiguse selleks õhtuks klubisse Studio ja kaotab väljumisel kehtivuse - tõendit ei väljastata.Jäägem terveks ning kohtume Studios!
Tags
#dnb #nightlife #format #drum and bass #clubstudio #club studio #nightlife in tallin
🔼 Upstairs

▲ TC (UK)
www.tcdnb.com
www.facebook.com/tc.bristol
www.instagram.com/tcdnb
▲ SOUND IN NOISE
www.soundinnoise.com
www.facebook.com/soundinnoise
www.instagram.com/soundinnoise
▲ ALEX
www.facebook.com/alexallar.re…
www.instagram.com/alexallarre…

🔽 Downstairs

▼ DJ MÖLS
www.facebook.com/djmols
▼ RAMI

Doors open
22:00

Agelimit
20

Ticket
FB going before 01.00 7€ / else 10€