Friday, Aug 23

Hoov IV: Mike Dunn (USA) at Studio 23.08

Studio hubane Hoov kutsub taaskord osalema. Seekord oleme line-upi kaasanud USA house muusika legendi, Mike Dunni!

Mike Dunn on muusika produtseerimise juures olnud tänaseks üle 20-ne aasta. Chicagost pärinev artist alustas DJ-karjääri kohalikel Englewoodi piirkonna pidudel, kui valikusse sattusid disco, funki, souli ja housi lood.

Ta oli üks esimesi artiste, kes võttis oma esinemistele kaasa trummimasina, millega sündisid paljud lood kohapeal. Enne, kui Daft Punk selle ülemaailma kuulsaks tegi, tegeles tema sellega Chicago vähemtuntud lokaalides. Sõna tema taledi kohta levis kiiresti ja paljud Chicago ööklubid kutsusid ta mängima, tihti koos House muusika innovaatorite, Ron Hardy, Larry Heardi ja hea sõbra Armando Gallopiga.

Ei läinud kaua, kui Mike Dunn hakkas muusikat ise produtseerima. 1987 jõudis inimesteni tema esimene produktsioon: "Dance You Mutha", koostoos Westbrook Recordsiga. Sinna lisandus enne kümnendi lõppu veel "Let It Be House", "Magic Feet" ja "Face the Nation.

Oma karjääri jooksul on ta kokku puutunud paljude teiste vokalistide ja produtsentidega: Syleena Johnson, Byron Stingley, Mina Jackson, Kool Rock Steady ja Kym English.

2018 aasta algul lasi ta välja oma esimese albumi 27 aasta jooksul: "My House, From All Angles", mis sai väga hea vastukaja osaliseks. See märkis ühtlasi ka Mike Dunni oma "Blackball Muzik"-nimelise labeli sündi.

Peale pikka pausi esinemistest Euroopas, naases ta lõpuks sellistesse klubidesse, nagu Panorama Bar, Concrete, Fabrik ja Sub Club. Ühtlasi on esinenud festivalidel: Glastonbury, Electric Forrest.

Nüüd jõuab mees ka esmakordselt Eestis plaadimängijate taha. Meil on hea meel teieni tuua House muusika pioneeri ja legendi, Mike Dunni!Tags
#Anton Must #Hoov #MK #House music #Rnb #Mike Dunn #Kazk
🔼 Upstairs

⬆️ Mike Dunn (USA)
⬆️ Kazk

🔽 Downstairs

⬇️ Anton Must
⬇️ MK

Doors open
00:00

Agelimit
18

Ticket
FB going before 01.00 5€ / else 10€