Friday, Jun 19

Jaanek at Studio 19.06

Studio on tagasi! Küll oluliselt eksklusiivsemal ja piiratud kujul kui varasemalt ent, mis peamine - turvaliselt. Seega on osalejate arv piiratud.

Vahepeal on palju muutunud: luubi alla võeti isiklik hügieen, sotsiaalne distantseerumine sai kohustuslikuks ja meie igapäeva elu saadavad piirangud.

Seda kõike arvesse võttes oleme muutnud Tallinna meelelahutusmaailma lipulaeva väljanägemist. Ärge saage valesti aru - DNA jäi samaks. Väärtustame kvaliteetset muusikat ja häid inimesi, kes sellest lugu peavad.

Võrreldes eelmiste kordadega on muutunud:
⏱ Alustame varem. Uksed avanevad kell 20:00.

🏝 Kaks korda suurem sisehoov, kus kõlab südaööni ülemiselt korruselt tuttav house-muusika. See hakkab vaikselt paradiisisaare ilmet võtma.

PS! Ülemine korrus suletud.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
DOOR POLICY & DRESS CODE
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Meil on uksel autokraatia ja klubis sees demokraatia!
Palume austada turvameeste otsust, kui nad ei luba Sind antud õhtul klubisse. Võimalik, et mõistad järgmisel hommikul ka ise, et nii oli kõigile parem.
Riideid valides arvesta, et igal esemel on oma aeg ja koht. Jäägu spordiriided trennikotti ning klubisse tulles vali midagi, mis läheb kokku sõnapaariga smart casual.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
COVID-19 DISCLAIMER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Peame lugu 2+2 reeglist ja ootame seda oma külastajatelt. Punkt. Seintele on riputatud meeldetuletused ja maha kleebitud juhised. Seetõttu on ka külastajate arv rangelt piiratud.

Tagame külastajatele desifintseerimisvahendid ja paneme südamele neid kasutada.Tags
#Tallinn #nightlife #Bianca #Saulus #Qrx #Jaanek #Parx #L2ti
🔼 Upstairs

Saulus
Parx

🔽 Downstairs

QrX
L2ti

Doors open
20:00

Agelimit
18

Ticket
10€ limited quantity pre-sale / Door: 15€