Laia naeratusega DJane: RII

Written by Ermo on Oct 31, 2019

 • Twitter
 • Facebook

Reedel kogume maarjamaa parimad tütred taaskord plaadimängijate taha kokku. Queens ootab kõiki printsesse ja kuningannasid koos pidutsema. Üheks eriliseks külaliseks on nais-DJ ehk DJane - RII. Tegime temaga lühikese intervjuu, et paremini tuttavaks saada.

 1. Kuidas sai su DJ-karjäär alguse?
  Me kuulame kodus alati muusikat ja mingi hetk sai peika aru, et tema polnud pikalt ühtegi lugu valinud, vaid nautis minu valitud mussi. Sealt hakkas see mõte veerema - äkki võiksin proovida kätt plaadikeerutamises. Võtsime ühendust meie kalli sõbra Phil’iga (Philip Nikolajev, esinejanimi Dr. Philgood - toim.), kellele mõte väga meeldis ja kes mind koheselt ka oma tiiva alla võttis ja mind õpetama hakkas. Kogusingi lugusi ja harjutasin, vahel stuudios vahel kodus Virtual-DJ’ga, vaatasin meeletul hulgal tutoriale ja proovisin järgi sõbralt laenatud puldiga ning kui lõpuks oli library ja oskused piisavalt arenenud, sain keika Studios esimesel Queensi peol. Ma mäletan KUI närvis ma olin, käed ja jalad värisesid, aga paar lugu ära mängides oli juba mõnus tunne ja suutsin lugusi nautida ka.

 2. Kuidas tunneb õige fänn su linnatänaval ära?
  Eee, mu suure ja laia naeratuse järgi vist kõige lihtsam ära tunda.

 3. Millist laulu sa mitte kunagi ei mängiks? Miks?
  Kindlat nimetada ei oskakski. Üldiselt need lood, mida raadiost kuulda on, minu repertuaarist ei leia. Mulle meeldib mängida lugusi, mis on veits erilisemad ja kaunimad.

 4. Kui sa oleksid superkangelane, siis millise laulu saatel sa maailma päästma asuksid?


 5. Kas 10 tundi täielikku vaikust või 10 tundi Nyan Cati tunnusmeloodiat?
  Ma ei usu, et keegi valiks Nyan Cati 10h vaikuse asemel.

 6. Mis sulle Studios mängimise juures meeldib?
  Kvaliteetne sound ja inimesed.

 7. Sa oled meie Queen, milline oleks sinu kroon?
  Hästi minimaalne ja tagasihoidlik.  Jääme huviga ootama, mida andekal noorel DJanel meile seekord pakkuda on. Ootame reedel kõiki sellest osa saama: Queens at Studio 01.11.