Friday, Sep 3

Piidivabrik Takeöver at Studio 03.09

Suvi Saaremaal saab otsa aga tümonder mitte kunagi. Piidivabriku purjekas jätkab seiklusi pealinna öölainetes. Vötame saarelt kaasa vanameistrid ja anname vöimaluse ka noortekoondisele.
Paki endale purjeka logo selga ning tule hea heli embusesse.


We sail on soundwaves!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
DOOR POLICY & DRESS CODE
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Meil on uksel autokraatia ja klubis sees demokraatia!
Palume austada turvameeste otsust, kui nad ei luba Sind antud õhtul klubisse. Võimalik, et mõistad järgmisel hommikul ka ise, et nii oli kõigile parem.
Riideid valides arvesta, et igal esemel on oma aeg ja koht. Jäägu spordiriided trennikotti ning klubisse tulles vali midagi, mis läheb kokku sõnapaariga smart casual.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
COVID POLICY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Ajad on keerulised, aga pidu saa jääda pidamata.
Selleks, et kõigil oleks hea ja turvaline Studios argimured unustada ning natuke meeli turgutada palume enne klubisse tulekut välja otsida oma kehtiv COVID-19 digitõendi.


Vastavalt Vabariigi Valitsuse uuele korraldusele alustame ka meie alates tänasest oma klubikülastajate nakkusohutuse kontrollimist.


Me soovime, et klubisse sisenemine mööduks viperusteta ning seepärast palume uksel turvamehele näidata ühte järgnevatest tervishoiutöötaja poolt välja antud tõenditest:
👉 COVID-19 immuniseerimise tõend
👉 COVID-19 läbipõdemistõend
👉 COVID-19 negatiivse testi tõend


Põhijärjekorrast eraldi ja hajutatult saavad ilma tõendita kliendid teste teha (5€ / test) VIP ukse ees, kus Confido töötaja juhendab neid vastavalt, tagades sealjuures kõik covid kiirtestimisel olulised ohutusnõuded. Kiirtest tagab ühekordse sissepääsu õiguse selleks õhtuks klubisse Studio ja kaotab väljumisel kehtivuse - tõendit ei väljastata.


Jäägem terveks ning kohtume Studios!

Tags
#nightlife #nightlife in tallinn #piidivabrik
🔼 Upstairs

Paap
J0J0
Will

🔽 Downstairs

Kurly Beats
Ula
Dr.Morna

Doors open
23

Agelimit
18

Ticket
FB going before 01.00 5€ / else 10€