Friday, Sep 10

They Siimi Rollin' at Studio 10.09

Heipa-hei, jouki-jou! 👋🏻


Suvega on vaikselt otsad kokku tõmmatud, ilmad uhhhh kui jahedaks läinud ja kätte on jõudnud kõige õigem aeg, et klubis üks korralik andmine käima tõmmata! 🤪


Ilma pikema jututa toome uhkuse ja rõõmuga teieni esimese Siimi peo! Esimest korda saavad asjad ainult ühe korra toimuda, ehk ilma vähima kahtluseta ootab ees ainulaadne ja ajalukkuminev õhtu! 🤩


Suures pildis on sõjaplaan lihtne. Üleval hakkame parajat mürglit tegema - käed on konstantselt vastu lage ja hype nii kõrge, et laega ruum võib üldse kabrioletiks ära tõmmata! Muss on tümmine! Toores värk kõige küpsemal kujul 🔥


Kui ülemisest korrusest vaheldust soovid, siis all ootab sind eriti meeleolukas ja muhe biit, pisut pehmemas kuues. See ei tähenda mitte ühestki otsast, et mingi lurriga tegemist oleks. Lihtsalt good vibes teise nurga alt!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
DOOR POLICY & DRESS CODE
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Meil on uksel autokraatia ja klubis sees demokraatia!
Palume austada turvameeste otsust, kui nad ei luba Sind antud õhtul klubisse. Võimalik, et mõistad järgmisel hommikul ka ise, et nii oli kõigile parem.
Riideid valides arvesta, et igal esemel on oma aeg ja koht. Jäägu spordiriided trennikotti ning klubisse tulles vali midagi, mis läheb kokku sõnapaariga smart casual.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
COVID POLICY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ajad on keerulised, aga pidu saa jääda pidamata.


Selleks, et kõigil oleks hea ja turvaline Studios argimured unustada ning natuke meeli turgutada palume enne klubisse tulekut välja otsida oma kehtiv COVID-19 digitõendi.


Vastavalt Vabariigi Valitsuse uuele korraldusele alustame ka meie alates tänasest oma klubikülastajate nakkusohutuse kontrollimist.


Me soovime, et klubisse sisenemine mööduks viperusteta ning seepärast palume uksel turvamehele näidata ühte järgnevatest tervishoiutöötaja poolt välja antud tõenditest:
👉 COVID-19 immuniseerimise tõend
👉 COVID-19 läbipõdemistõend
👉 COVID-19 negatiivse testi tõend


Põhijärjekorrast eraldi ja hajutatult saavad ilma tõendita kliendid teste teha (5€ / test) VIP ukse ees, kus Confido töötaja juhendab neid vastavalt, tagades sealjuures kõik covid kiirtestimisel olulised ohutusnõuded. Kiirtest tagab ühekordse sissepääsu õiguse selleks õhtuks klubisse Studio ja kaotab väljumisel kehtivuse - tõendit ei väljastata.


Jäägem terveks ning kohtume Studios!Tags
#nightlife #whogaux #nightlife in tallinn #siimi
🔼 Upstairs

🔥 SIIMI
🔥 WHOGAUX
🔥 REISPASS

🔽 Downstairs

💥 MVP
💥 LILL

Doors open
22:00

Agelimit
20

Ticket
FB going before 01.00 5€ / else 10€