Saturday, Mar 26

They Siimi Rollin' at Studio 26.03

Eelmüük ja #Fasttrack piletid:
https://bit.ly/TheySiimiRollinSõbrad!


👋🏻

Vahepeal pole jube pikalt näinud ja selle aja jooksul toimunud sündmused on pehmelt öeldes pea paksuks ajanud. Loodan südamest, et teil ja teie lähedastel on kõik hästi ja et kõik, mis praegu on halvasti, leiab varsti õiglase lahenduse!


🙏🏻

Ise olen viimastel kuudel natuke rohkem peidus olnud ja tegelenud asjadega, mis mulle rõõmu toovad. Praeguseks on nii mõndagi uut ja huvitavat valmis saanud ja tundub, et vaikselt on aeg teiega seda kõike jälle jagama hakata. Selleks pole paremat moodust, kui kokku saada ja eriti muheda mussiga paar turgutavat tundi mööda saata!


🤩

Nagu ikka, on mul metsik rõõm ja privileeg tuua teie ette terve ansamblitäis vägevaid DJ-sid, kes selle õhtu eriti elavaks ja maitsekaks muudavad!


🙌🏻

Ja suures pildis täpselt nii need asjad ongi! Võta sõbrad ja kallimad kaasa ja pane öökapile juba veeklaas valmis. Ma ei jõua ära oodata, et teid jälle näha!


❤️

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
LINE-UP
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


⬆️

Üleval kütavad kuumaks


🔥

SIIMI - Hiiumaa heavy lastakse jälle pulti ja seal ta tunnebki end kõige paremini. Tahan teile kindlasti enda uusi asju mängida, mida veel mujal ei kuule ja igasuguseid teisi vägevaid vigureid viskan ka muidugi enda eetriaja sisse!


🔥

QRX - Eesti ööelu üks värvikamaid ja särtsakamaid tegelasi. Täpselt nii, nagu meile meeldib! See mees on seotud veel mitme väga olulise ettevõtmisega siinsel muusikamaastikul ning toob naeratuse ka kõige tuimema näo peale!


🔥

COVERK x BYTE - Need mehed mängisid suurtel lavadel ja raadiosagedustel juba siis, kui mina veel koolitunnis lakke vaatasin ja pastakat katki närisin. Kui sul trumm ja bass kruvib, siis pole varianti, et need mehed ei kruviks! (teaduslikult tõestatav)


⬇️

All paitavad su kõrvu


⚡️

PHILGOOD - Onu Phili näol on tegemist ühe metsikult lustaka karakteriga ning ikka ja jälle on ta mulle muusikas hea nõuga abiks olnud. Lisaks sellele suudab ta tõenäoliselt Studio ruumides silmad kinni, selg ees ja backflippidega ilma mingi probleemita ringi navigeerida ja sama hästi navigeerib ta ka puldi taga!


⚡️

MVP - Muhe sell vähemalt sama muheda mussiga! Kui septembris esimest korda seda peotegemist proovisime, oli ta juba pundis ja rokkis! Ma arvan, et te võiks teda nüüd uuesti näha.Tags
#dnb #nightlife #drum and bass #clubstudio #club studio #nightlife in tallin #siimi
🔼 Upstairs

SIIMI
COVERK x BYTE

🔽 Downstairs

PHILGOOD
MVP

Doors open
23:00

Agelimit
18

Ticket
Pre-sale 10€ / door 12€ / Fasttrack 15€